top of page
SAULES AIZSARDZĪBA

Ietaupiet ar komfortu!

Pārmērīgi karsti laikapstākļi padara ēkas iekštelpas karstas un nekomfortablas strādāšānai, radot problēmas gandrīz jebkurā telpā ar logiem. LABAPLĒVE saules atstarojošās plēves pielietojums ir efektīvs un vienkāršs problēmas risinājums.

 

Izmaksu efektivitāte

Mūsu saules atstarojošās plēves var lietot uz jau eksistējošiem logiem, un tās ir pieejamas vairāku krāsu, toņu un veiktspēju klāstā. Katra plēve atšķiras ar izskatu un iedarbību, bet pats populārākais ir Reflective Silver (Atstarojošs sudrabs), jeb dabā saukts par "Spoguļplēvi". Augstas iedarbības līmplēve ar spoguļa efektu, kas samazina karstumu līdz par 80%, vienlaikus atļaujot dabiskajai gaismai ienākt telpās

Papildus priekšrocības

Saules atstarojošo plēvju pielietojumam ir daudzas citas priekšrocības - novērš atspulgu un mantu izbalēšanu, ko rada kaitīgie UV stari, kā arī samazina enerģijas patēriņu. Tonējošās līmplēves var Jums palīdzēt samazinār komunālās izmaksas, jeb elektrības rēķinus. Un mēs piedāvājam enerģijas efektivitātes apskati, lai palīdzētu Jums ilustrēt ietaupījumus, ko radīs tonējošā līmplēve.

Mēs piedāvājam bezmaksas paraugus no katras plēves, dodot iespēju Jums pārbaudīt katra produkta iedarbību.

Lai arī kāds būtu ēkas izmērs vai problēmas mērogs, mēs varam Jums palīdzēt. Mēs esam gatavi Jums sniegt palīdzību, lai atrastu visefektīvāko risinājumu Jūsu konkrētajai problēmai!

GARANTIJA

līdz 7 gadiem

AIZSARDZĪBA

no saules enerģijas ietekmes

ENERGOEFEKTIVITĀTE
samaziniet izmaksas

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Bezmaksas paraugus var saņemt pie mums darbnīcā iepriekš sazvanoties!

+371 29 204 852

bottom of page