top of page
ENERGOEFEKTIVITĀTE

Samaziniet enerģijas izmaksas

Logu speciālu līmplēvju pielietojums var palīdzēt uzņēmumiem sasniegt enerģijas efektivitātes līmeņā mērķus. Samazinot dzesēšanas sistēmas darbību, logu plēves var palīdzēt samazināt izmaksas, kā arī emisijas un karbona paliekas.

 

Efektīva saules aizsardzība

UV logu aizsargplēves darbojas, atstarojot nevēlamo saules enerģiju un UV starus pirms to iekļūšanas telpās, nodrošinot mērenāku, komfortablāku temperatūru. Vienlaikus tas samazina atkarību no gaisa kondicionieru un dzesēšanas sistēmām - samazināts enerģijas patēriņš un izmaksas.

Rentabls risinājums

LABAPLĒVE piedāvā dažādus enerģijas efektivitātes uzlabošanai paredzētas logu plēves, no kurām visefektīvākās noraida vairāk kā 80% saules enerģijas. Plēve tiek uzstādīta tieši uz stikla, kas traucē saules enerģijai tikt aiz stikla. Šī plēve sevi ir pierādījusi kā efektīvākais risinājums salīdzinot ar citām tradicionālām metodēm, kā žalūzijas. Un lētāk nekā jauni stikli.

Profesionāla instalācija

Instalācijas veic pilnībā apmācīti un gadiem pieredzējuši profesionāļi, kuru spēkos ir pārvarēt jebkura izmēra instalācijas jebkurai situācijai, ieskaitot lielizmēra stikla paneļus un specializētas konstrukcijas, kā stikla jumti.

Logu plēves var palīdzēt samazināt komunālās izmaksas, kā arī emisiju un karbona paliekas.

GARANTIJA

līdz 7 gadiem

AIZSARDZĪBA

no saules enerģijas ietekmes

ENERGOEFEKTIVITĀTE
samaziniet izmaksas

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Bezmaksas paraugus var saņemt pie mums darbnīcā iepriekš sazvanoties!

+371 29 204 852

bottom of page