top of page
MĀJOKĻĀ DROŠĪBA

Triecienizturīga aizsargplēve

Logi un stiklojumi parasti netiek saistīti ar lieliem drošības potenciāliem riskiem, bet lietojot speciālu triecienizturīgo plēvi var nodrošināt efektīvu uzlabojumu, kas viennozīmīgi palielina drošības līmeni. Drošības plēve nodrošina 24 stundu aizsardzību pret vandālismu, smagiem laika apstākļiem un negadījumiem, kas saistīti ar stikla šķembām.

Cenai draudzīgs risinājums

Mūsu triecienizturīgās aizsargplēves var uzstādīt jau uz esošajiem stiklojumiem kas neatbilst drošības standartiem, atsverot vajadzību pēc jauna, dārga stiklojuma iegādes. Plaša plēvju un apdrukas iespējas paredz risinājumu ikvienai situācijai.

Vērtības un pieredze

Pieejami daudzi dažādi plēvju biezumi - no standarta aizsardzības vajadzībām līdz bumbas sprādziena izturībai, triecienizturīgās plēves iztur dažādu triecienu apjomu. Tā spēj aizkavēt un apturēt iebrucējus, nodrošinot aizsardzību, pret nejaušu bojājumu.

Papildus priekšrocības

Nodrošinot aizsargslāni Jūsu stiklam, aizsargplēve var nodrošināt papildus aizsardzības elementu bloķējot redzamību Jūsu īpašumā. Samazinot redzamību cauri stiklam, vērtīgs aprīkojums vai īpašums var tikt paslēpts no iespējamajiem noziedziniekiem.

Pielietojums

Aizsargplēvi var uzstādīt uz stikla gan telpas iekšpusē, gan ārpusē, un var uzstādīt uz stikla apvienojot ar citām plēvēm, lai nodrošinātu papildus priekšrocības, piemēram, aizsardzību no UV stariem, kas pasargās Jūsu mantu no izbalējuma. Mums ir liela plēvju izvēle un mēs veicam pilnu darba procesu.

Mēs piedāvājam bezmaksas paraugus no katras plēves, dodot iespēju Jums pārbaudīt katra produkta iedarbību.

Lai arī kāds būtu ēkas izmērs vai problēmas mērogs, mēs varam Jums palīdzēt. Mēs esam gatavi Jums sniegt palīdzību, lai atrastu visefektīvāko risinājumu Jūsu konkrētajai problēmai!

AIZSARDZĪBA

pret vandālismu un ielaušanos

RENTABLS RISINĀJUMS

24h aizsardzība

GARANTIJA

līdz 10 gadiem

BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Bezmaksas paraugus var saņemt pie mums darbnīcā iepriekš sazvanoties!

+371 29 204 852

bottom of page